BİZ KİMİZ

1998 Yılından beri kurulan İbisler Tekstil, kendini örme kumaşlarda giysi geliştirme ve üretmeye adamış bir firmadır.Firmamızın amacı, müşteri beklentileri ile hem şıklık hem de konfor sağlayan örme giysiler, yönergelere göre tasarlayarak, üreterek ve iyi hizmet vererek üretmek ve ihraç etmektir.

Hedeflerimiz, araştırma ve geliştirme açısından dünyanın herhangi bir yerine zamanında teslimat ve çok rekabetçi fiyatlarla kaliteli mal ve hizmetler sunmak için yabancı toplum ve kuruluşlarla buluşmaktır.

Şirketimizin ana sloganı olduğuna inanıyoruz ve aynı zamanda İbisler Tekstil’de çalışan her personel tarafından bilinmekte ve kabul görmektedir. İbisler Tekstil organizasyonu, global pazarda ithalatçılar, büyük toptancılar ve marka zincir mağazalar için yeni ve ileriye dönük iş fırsatları yaratmaya hazır.

Kalite açısından, çok rekabetçi fiyatlarla ve ihracat kotaları, arama, kaynak bulma, geliştirme, zamanlama ve diğer birçok yönden birçok avantajla çok kaliteli ürünler üretiyoruz.

VİZYONUMUZ

Moda sektöründe dünyanın önde gelen tasarım ve üretim planlama organizasyonu olmak.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi koleksiyonlara ilham vermeyi ve yaratmayı, rekabetçi zamanlama ve fiyatlandırma ilkesi çerçevesinde yüksek kaliteli üretim planlaması düzenlemeyi taahhüt eder.

OLI-TEX İLETİŞİM OFİSİ

OLI-TEX İbisler Aile Şirketi, 2014 yılından bu yana sizlere hizmet sunmaktadır. Neredeyse tüm dünya markaları ile sizin aranızda bir köprü görevi gören firmamız, birçok tedarikçisiyle birlikte tecrübelerini paylaşarak sizleri mutlu etmeyi amaçlamaktadır. OLITEX, tekstil sektöründe müşterileriyle birlikte taleplerinizi iyi anlıyor, çözüm odaklı yaklaşıyor ve tedarik alanındaki tecrübesini yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ile buluşturmaktadır. Tüm merak ettikleriniz için bize ulaşabilirsiniz.