Tişört

İbişler Tekstil, yüksek teknolojili üretim tesisi ve profesyonel tasarım ekibi ile modaya ve ihtiyaçlarınıza uygun tişört üretimleri gerçekleştirmektedir.

Firmamızın amacı, yönergelere uygun tasarım, üretim ve iyi hizmet vererek müşterilerin beklentileri doğrultusunda hem stil hemde konfor sağlayan örme giysiler üretmek ve ihraç etmektir.

Sweatshirt

Firmamız, 25 yıllık tecrübesi ve gelişmiş üretim tesisi ile talebinize ve modaya yönelik Sweatshirt üretimleri gerçekleştirmektedir.

İbişler Tekstil, üretimden teslimata tüm aşamalarda müşteri memnuniyetini ve beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

Tayt

İbişler Tekstil, son teknoloji üretim tesislerinde modaya ve beklentilerinize uygun tayt üretimi gerçekleştirmektedir.

Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen taytlar, istediğiniz renk, model ve desende üretilebilmektedir.

Şort

1998 yılında kurulan firmamız, gelişen modayı ve teknolojileri yakından takip etmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan profesyonel tasarım ekibimiz ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda şort üretimi gerçekleştirmektedir.

Üretimlerimiz ve modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak adına İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Etek

25 yılı aşan tecrübemiz ile modanın gerektirdiği ve beklentilerinizi de göz önünde bulundurarak profesyonel üretim gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız 40.000 metrekare kapalı alan içerisinde son teknoloji ekipmanları ile istediğiniz renk ve modelde üretim gerçekleştirmekteyiz.

Elbise

İbişler Tekstil, son teknoloji üretim tesisimiz ve profesyonel tasarım ekibimiz ile ihtiyacınıza yönelik üst düzey kalitede Elsibe üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Siz de üretimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.